T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE - Büyükçekmece Halk Eğitimi Merkezi

Haberler

Eyl

Eyl

Ağu

Tem

Nis

Açılışına Büyükçekmece İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet ÖZEL, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ümit YILMAZ, daire amirleri, kurum müdürlerinin ve halkımızın katıldığı, 2017-2018 Eğitim Yılında merkezimizce açılan kurslara katılan kursiyerlerimizin el emeği göz nuru eserlerinin sergilendiği  Sergimiz 20 Nisan 2018 tarihinde Kurşunlu Kervansaray da açılmıitır.

Sergimiz 20-25 Nisan tarihlerinde saat 10:00 - 18:00 arası açık olacaktır. Sergimize tüm halkımız davetlidir.

Mrt

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kurumumuzu ziyaret eden Sayın Kaymakamımız Dr. Mehmet ÖZEL ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan UYGUN bayan kursiyerlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladılar.

Mrt

Mrt

İstiklal Marşı Okuma Yarışması merkezimiz konferans salonunda düzenlenmiştir.

Ock

Ara

Kas

May

Açılışına İstanbul İl Vali Yardımcısı Nurullah Naci KALKANCI, Büyükçekmece İlçe Kaymakamı Mustafa Hulisi ARAT, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan AKGÜN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan UYGUN, daire amirleri, kurum müdürlerinin ve halkımızın katıldığı, 2016-2017 Eğitim Yılında merkezimizce açılan kurslara katılan kursiyerlerimizin el emeği göz nuru eserlerinin sergilendiği 28. Geleneksel Yılsonu Sergimiz 23 Mayıs 2017 tarihinde Kurşunlu Kervansaray da açılmıitır.

May

28. Geleneksel Yıl Sonu Sergimize Tüm Halkımız Davetlidir

May

3. Istanbul Hayat Boyu Ogrenme Senliklerinde Buyukcekmece Halk Egitimi Merkezi olarak Sultanahmet Meydanin da standimizi actik. Ahsap oyma hat sanati, Ahsap yakma sanati, Model Ucak tasarim ve yapimi alaninda katildigimiz ogrenim senliklerine tum halkimiz davetlidir.

Ock

 

 

Başta  sayın kaymakamımız Mustafa Hulusi ARAT, ilçe milli eğitim mürdümüz Hasan UYGUN ve değerli Büyükçekmece’nin önde gelen isimlerinin katılımı ile kursiyerlerimize 23.01.2017 pazartesi günü dönem sonu kendi hazırladıkları yiyecek ve kahvaltılarla enfes bir Kahvaltı Partisi düzenlendi.