T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE - Büyükçekmece Halk Eğitimi Merkezi

İŞKUR ORTAKLIĞI İLE AÇILAN KURSLARIMIZIN DÖNEM SONU KAHVALTISI YAPILDI.

 

 

Başta  sayın kaymakamımız Mustafa Hulusi ARAT, ilçe milli eğitim mürdümüz Hasan UYGUN ve değerli Büyükçekmece’nin önde gelen isimlerinin katılımı ile kursiyerlerimize 23.01.2017 pazartesi günü dönem sonu kendi hazırladıkları yiyecek ve kahvaltılarla enfes bir Kahvaltı Partisi düzenlendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Büyükçekmece Halk Eğitimi Merkezinin kendi aşçılık sınıfında gerçekleştirilen kahvaltıya; Başta sayın kaymakamımız Mustafa Hulusi ARAT, ilçe milli eğitim mürdümüz Hasan UYGUN değerli Büyükçekmece’nin önde gelen isimleri katıldı. 2016-2017 Eğitim yılının birinci dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan kurs öğrencileri, kahvaltı etkinliğinde birbirleriyle daha yakından tanışma ve kaynaşma fırsatı buldular. Büyükçekmece HEM Müdürü Hüseyin DAŞTAN, açtığı kurslarla binlerce vatandaşa hizmet götüren Büyükçekmece Halk Eğitim Merkezinin çalışanları ve kursiyerleriyle büyük bir aile olduğunu belirterek,  bu ailenin en önemli unsurları olan kurs öğretmenlerinin mesleki gelişimlerine ve dayanışma içinde olmalarına büyük önem verdiklerini ifade etti. Öğretmenlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikleri her ay düzenleyeceklerini de belirten HEM Müdürü Hüseyin DAŞTAN, öğretmenlerin ve öğrencilerin birlik ve beraberlik içinde olacağı bu etkinliklerde, ilçenin birçok yerinde görev yapan kurs usta öğreticilerinin bölgelerinde yaptığı çalışmaların da değerlendirileceğini kaydetti. 

     HEM Müdürü Hüseyin DAŞTAN “Güzel bir muhabbet ortamında geçen kahvaltı etkinliği düzenleyen sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz. Her birisinin bizim için çok değeri olan öğrencilerimizin bahtları açık olsun.” Diyerek kahvaltı konuşmasını sonlandırdı.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 24.01.2017 - Güncelleme: 24.01.2017 09:31 - Görüntülenme: 496
  Beğen | 0  kişi beğendi